Mobils, moderns un efektīvs risinājums ar augstu veiktspēju, kas lieliski piemērots karjeru izstrādē un ūdenstilpņu padziļināšanā un tīrīšanā. Hidrauliskais bagars ir videi draudzīgs risinājums smilts, grants, sapropeļa un citu derīgo izrakteņu ieguvei.

Bagars ir viegli pārvietojams un ātri uzstādāms un demontējams, kā arī tas ir aprīkots ar sūkni, kam ir liela cieto daļiņu caurlaidība. Sūkņa augstā veiktspēja nodrošina sūknēšanu līdz 40 m dziļumā ar izmešanas attālumu līdz 400 m vai augstumā līdz 30 m.

Uz bagara esošajam sūknim ir iespējams pievienot dažādus papildus aksesuārus, kā piemēram, augstspiediena skalošanas sprauslas, elektriskās sānu frēzes un kuģošanai nepieciešamo apgaismojums, lai varētu veikt sarežģītus zemessūkšanas darbus gan iekšzemes, gan starptautiskos ūdeņos. Sūknis ir savietojams arī citām tehnikām, kā piemēram, autoceltni vai traktortehniku, lai veiktu vissarežģītākos nestandarta sūknēšanas risinājumus.

UPRENT piedāvā bagarēšanas pakalpojumus, kas paredz ģeodēzisko uzmērījumu veikšanu sadarbībā ar augsti kvalificētiem mērniekiem un konsultāciju pirms projekta uzsākšanas, kā arī visa projekta laikā. UPRENT nodrošina diennakts tehnisko uzraudzību sadarbībā ar specializēto sūkņu un sūknēšanas sistēmu servisu un diennakts bagarēšanas darbu veikšanu ar bagara operatoru.  

Bagars DRF-B-420/23
Sūknis DragflowHY 85 B
Maksimālā ražība 420 m³/h
Maksimālais spiešanas augstums 23 m
Cieto daļiņu caurlaidība 60 mm
Jauda 62 kW
Savienojuma izmērs 8
Svars 720 kg
Gabarīti 1390 x 548 x 548 m
Dzinēja tips Hidrauliskais dzinējs
   
Pontons DRF
Iegrime 0.5 m
Gabarīti 9000 x 6000 x 1300 mm
   

Zvani +371 20502070
un saņem konsultāciju un cenas piedāvājumu