Kórnik HYDRO-MARKO

Projekts:

Veicot restaurācijas darbus nozīmīgākajā sūknēšanas stacijā apriņķī, ģenerāluzņēmējam bija jānodrošina nemainīga kanalizācijas sistēmas funkcionalitāte, paralēli veicot sarežģītus pārbūves procesus 11 m dziļā tehniskajā telpā.

Limitētās pieejas dēļ, inženiertehnisko risinājumu apjoms bija ierobežots. Kā viens no labākajiem risinājumiem, tika definēts – šķidruma uzsūkšana līdz akumulācijas tvertnei ar vakuuma palīdzību, tālāk to pārvietojot ar kanalizācijas sūkņu palīdzību. 

Aprīkojums:

2 gb. Hidrostal F10HD

1 gb. Varisco Tan 2AL

1 gb. BBA BA 100K

1 gb. vadības panelis ar frekvenču pārveidotāju

Tērauda cauruļvads DN 500

Uprent risinājums:

Pēc tehniskā departamenta darbu veikšanas projekta izstrādes, tika atlasīti projekta galvenie tehnoloģiskie pilāri. Varisco TAN 2AL – šķidruma uzsūkšanai līdz akumulācijas tvertnei, pateicoties spēcīgajam retinājumam radītam ar lāpstiņtipa eļļas vakuumsūkni.  Hidrostal F10HG – lieljaudas kanalizācijas sūknis ar skrūves tipa darba ratu, škidrumu pārvietošanai ar lielo cieto daļiņu piemaisījumu.

Kombinējot šos elementus un attālināti kontrolējot tos ar programmējamā kontroliera palīdzību, tika īstenots sarežģīts process, kur kombinējot hidraulikas pamatprincipus ar izciliem tehniskajiem risinājumiem, spējām nodrošināt klientam pieeju remonta objektam diennakti, konstanti to informējot par izmaiņām procesā ar SMS reālā laika paziņojumiem.

Projekta gads:
2018
Atrašanās vieta:
Kornika, Polija
Iesaistīto personu skaits:
4
Projekta ilgums:
7 dienas

Skatīt arī: